1963 Yılından Bu Yana…

Aliş Makina, 1963 yılından bu yana Bursa, Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarının onaylı tedarikçisi konumuna gelmiştir. Etik bir çalışma prensibi belirlemiş olan Aliş Makina 3. nesle aktarılmış bir aile şirketidir. Dededen, babaya sonrasında da oğluna bırakılmış olan en büyük miras olan dürüstlük sayesinde Bursa piyasasında konveyör ve talaşlı imalat konusunda ismimizi duyurmuş olmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çözüm ortağı özdeyişi ile bizden istemiş olduğunuz projelerinizi tasarlıyor, imal ediyor ve son olarak montaj yapıyoruz. Yerinde keşiflerimiz ile size uygun konveyör çözümlerini deneyimli teknik kadromuz ile projelendiriyoruz. Tüm talaşlı imalat çözümleri ve yedek parça, fabrika / hat revizyon, bakım onarımı ve konveyör üzerine çalışıyoruz.

Müşterilerimize sadece bir tedarikçi olmaktan öte, bir çözüm ortağı olmak için proje ve satış sonrası hizmetlerimizle Bursa’da çalışmalarımıza devam ediyoruz. 1963 yılından beri her yaptığımız işin altında teknik bilgi birikimimiz, dürüst çalışma prensibimiz var.

Biz Ne Yapıyoruz…

Konveyör Tasarım, İmalat ve Montaj

Özel Makina Tasarım ve İmalatı

Paslanmaz Ürünler

Yedek Parça İmalatı

Talaşlı İmalatı

Hedeflerimiz

Türkiye ekonomisine ihracat ile katkı sağlamak,

Çözüm ortağı firma sayısını %10 oranında arttırmak,

Altyapı iyileştirmesi ile %25 oranında imalat kapasitesini arttırmak,

Bugüne kadar Bursa ve çevre illerde yapmış olduğumuz büyük konveyör projelerimiz ile konveyör alanında daha fazla uzmanlaşmak, istiyoruz.

Vizyon

Çözüm ortağı olduğumuz Türkiye ve dünya çapında markaların beklentilerine daha fazlası ile karşılık verebilir alt yapıyı sağlayarak, portföyümüze yeni markaları katabilmek ve Türkiye ekonomisine katkı adına geliştirmekte olduğumuz makinaların ihracatını sağlayabilmek.

Misyon

Sürekli iyileştirmeyi kurum kültürü haline getirerek, dünya koşullarını doğru analiz ederek şuan ki durumumuz ve geleceğimiz için kararlar alabilmek, katma değeri yüksek bir kurum olabilmek.

Kalite Politikamız

“Makine revizyonu, konveyör ve yedek parça imalatı ve satışı” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir,

  • İmalat ve hizmet kalitesi temelinde,
  • Müşteri memnuniyeti odaklılık,
  • Çalışan memnuniyeti,
  • Müşteriye özel çözümler üreten,
  • ISO 9901:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek.